Szelki do GoPro, pilot czy kijek, to jedne z akcesoriów, które musisz mieć

Uwiecznienie chwil, to ulubione zajęcie wielu turystów. Szczególnie Ci, którzy kochają ekstremalne przygody, cieszą się z każdego uchwyconego momentu, mając na uwadze, że takie przeżycie już nigdy może się nie powtórzyć. Wystarczy, że w odpowiednim momencie masz na sobie szelki do GoPro z umieszczoną na nich kamerą. Jesteś jedną z takich osób? Fantastycznie! Pochwal się, czym kręcisz niezapomniane filmy? Czy wyposażyłeś się w kamerkę sportową GoPro? Tak? A dokupiłeś do niej odpowiednie akcesoria, które pozwolą Ci nie tylko zadbać o jej wygląd i funkcjonalność, ale także nakręcić filmy, których nikt po Tobie by się nie spodziewał? Nie? Koniecznie zatem przeczytaj poniższy tekst, który pokrótce przedstawi Ci najważniejsze akcesoria, które są niezbędne, gdy posiadasz kamerkę GoPro.

 

Futerał do GoPro – chroń swoją kamerę przed światem

Dużo podróżujesz i zawsze zabierasz ze sobą kamerę sportową? Nie przechowujesz jej jakoś specjalnie, po prostu wrzucasz ją do walizki? Twój błąd? Odpowiedni transport tego sprzętu to podstawa. Tylko posiadając futerał do GoPro, w którym ukryjesz swoje cacko masz pewność, że po uruchomieniu sprzęt będzie działał bez zarzutu. Pamiętaj bowiem, że na lotniskach czy w pociągach rzadko dba się o bagaże podróżnych. Przypadkowe wstrząsy mogą uszkodzić niepotrzebnie Twoją kamerę. Firma GoPro wypuściła na rynek różne wielkości futerałów, dzięki czemu z pewnością dopasujesz odpowiedni.

Kijek do GoPro – selfie z wakacji musi być

Zapewne nieraz zdarzyło Ci się chcieć zrobić sobie selfie w wodzie lub nakręcić siebie podczas podwodnych wojaży. Do tej pory Ci się to nie udało? A wiesz dlaczego? Bo z pewnością nie posiadasz odpowiedniego sprzętu pomocniczego do kamery GoPro. O co nam chodzi? Oczywiście o kijek GoPro, który nie tylko jest wodoodporny, ale przede wszystkim jest kompatybilny z każdym rodzajem kamery GoPro. To akcesorium jest jednym z pierwszych, które powinieneś kupić wraz kamerą. Ci, którzy je posiadają doceniają jego zalety.

 

Pilot do GoPro – sprytny gadżet ułatwiający użytkowanie

Zdziwiło Cię, że kamera sportowa może mieć własnego pilota. A jednak! Pilot do GoPro, to kolejne must have, które musisz posiadać. Dzięki temu urządzeniu możesz zdalnie obsługiwać kamerkę nawet w odległości 10 metrów. wystarczy, że głosowo wydasz komendę do pilota, a ten prześle ją bezpośrednio do kamery. Możesz także użyć przycisku, który na nim się znajduje . Gadżet ten z łatwością przypniesz do plecaka lub paska, dzięki czemu się nie zgubi. Akcesoria GoPro znaleźć można na https://www.gohd.pl/kategoria/akcesoria-gopro

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *