Obecnie technologia nie jest obca nawet małym dzieciom. Można by powiedzieć, że jest naszą przyszywaną siostrą. Zapewne wielu z Was nie wyobraża sobie chwili bez smartfona, który często jest centrum dowodzenia Waszym życiem. Aby być za pan brat z technologią również my śledzimy nowinki technologiczne. Dziś chcemy przedstawić Wam kilka faktów nt. kamery GoPro Hero 7. Wspomniany sprzęt jeszcze nie wszedł na rynek, jednak my mamy kilka informacji, które z pewnością Was zainteresują.

 

GoPro Hero 7 – kolejna odsłona kultowej kamery sportowej

Kamery sportowe, to sprzęt, który coraz częściej wykorzystywany jest przez szarego człowieka. Nic zatem dziwnego, że wielu z Was śledzi nowinki technologiczne w tym temacie. Liderem na rynku w kwestii kamer sportowych jest bezsprzecznie firma GoPro. Pomimo tego, że słychać było o ich problemach na rynku, okazuje się, że firma ma się dobrze i obecnie wypuszcza na rynek kolejny produkt – GoPro Hero 7. Opowiemy dziś trochę o tym modelu.

 

Kamera GoPro Hero 7 – czego można się spodziewać?

Można byłoby się spodziewać, że kolejna kamera GoPro Hero 7 nie przyniesie nic nowego. Ci, którzy tak myślą są w błędzie. Okazuje się, że firma zadbała, aby każdy z modeli GoPro Hero 7, który będzie dostępny na rynku wnosił coś nowego. Co? Przeczytajcie poniżej  i odwiedzaj regularnie https://www.gohd.pl/.

Kamera GoPro Hero 7 Black – a jednak możliwe

Jeżeli myślisz, że kamera GoPro Hero 7 Black, to coś niemożliwego, to musimy Cię zmartwić. Ten model naprawdę pojawi się na rynku. Co więcej – ten model będzie lepszy od modelu, na którym będzie wzorowany – GP1 – lepszy procesor obrazu oraz QuickStories, to elementy, które będą wyróżniać GoPro Hero 7.

 

Kamera GoPro Hero 7 Silver oraz kamera GoPro Hero 7 White – kolejne modele, które mogą zaskoczyć

Zapewne zastanawiasz się nad tym, co można jeszcze ulepszyć. Spekuluje się, że kamera GoPro Hero 7 White może być nawiązaniem do poprzedniego modelu GoPro Hero 3 Edition, który pozbawiony był wyświetlacza. Można go rozszerzyć o wiele możliwości, jak wyświetlacz czy Bluetooth. Co do kolejnego modelu – kamera GoPro Hero 7 Silver – nie wiadomo jeszcze co stworzą technolodzy, ale spekuluje się, że może być nawiązaniem do GoPro Hero 4, do którego dołożone zostaną kolejne ustawienia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *