Obecnie technologia nie jest obca nawet małym dzieciom. Można by powiedzieć, że jest naszą przyszywaną siostrą. Zapewne wielu z Was nie wyobraża sobie chwili bez smartfona, który często jest centrum dowodzenia Waszym życiem. Aby być za pan brat z technologią również my śledzimy nowinki technologiczne. Dziś chcemy przedstawić Wam kilka faktów nt. kamery GoPro Hero 7. Wspomniany sprzęt jeszcze nie wszedł na rynek, jednak my mamy kilka informacji, które z pewnością Was zainteresują.

 

GoPro Hero 7 – kolejna odsłona kultowej kamery sportowej

Kamery sportowe, to sprzęt, który coraz częściej wykorzystywany jest przez szarego człowieka. Nic zatem dziwnego, że wielu z Was śledzi nowinki technologiczne w tym temacie. Liderem na rynku w kwestii kamer sportowych jest bezsprzecznie firma GoPro. Pomimo tego, że słychać było o ich problemach na rynku, okazuje się, że firma ma się dobrze i obecnie wypuszcza na rynek kolejny produkt – GoPro Hero 7. Opowiemy dziś trochę o tym modelu.

 

Kamera GoPro Hero 7 – czego można się spodziewać?

Można byłoby się spodziewać, że kolejna kamera GoPro Hero 7 nie przyniesie nic nowego. Ci, którzy tak myślą są w błędzie. Okazuje się, że firma zadbała, aby każdy z modeli GoPro Hero 7, który będzie dostępny na rynku wnosił coś nowego. Co? Przeczytajcie poniżej  i odwiedzaj regularnie https://www.gohd.pl/.

Kamera GoPro Hero 7 Black – a jednak możliwe

Jeżeli myślisz, że kamera GoPro Hero 7 Black, to coś niemożliwego, to musimy Cię zmartwić. Ten model naprawdę pojawi się na rynku. Co więcej – ten model będzie lepszy od modelu, na którym będzie wzorowany – GP1 – lepszy procesor obrazu oraz QuickStories, to elementy, które będą wyróżniać GoPro Hero 7.

 

Kamera GoPro Hero 7 Silver oraz kamera GoPro Hero 7 White – kolejne modele, które mogą zaskoczyć

Zapewne zastanawiasz się nad tym, co można jeszcze ulepszyć. Spekuluje się, że kamera GoPro Hero 7 White może być nawiązaniem do poprzedniego modelu GoPro Hero 3 Edition, który pozbawiony był wyświetlacza. Można go rozszerzyć o wiele możliwości, jak wyświetlacz czy Bluetooth. Co do kolejnego modelu – kamera GoPro Hero 7 Silver – nie wiadomo jeszcze co stworzą technolodzy, ale spekuluje się, że może być nawiązaniem do GoPro Hero 4, do którego dołożone zostaną kolejne ustawienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *