Kamera sportowa, to Twoje marzenie od dłuższego czasu? Myślisz, że najczęściej taki sprzęt przydaje się jedynie na wakacje? Nic bardziej mylnego. Dziś chcemy wyprowadzić Cię z błędu. Zaprezentujemy Ci model GoPro Hero 2018, dzięki której nakręcisz filmy nie tylko na wakacjach.

 

Co wyróżnia model GoPro Hero 2018?

Kiedy przyjrzysz się bliżej wspomnianemu modelowi, zauważysz, że posiada on wiele cech swoich droższych kolegów, jednak jego cena jest na tyle przystępna, że każdy miłośnik uwieczniania pięknych chwil jest w stanie ją sobie kupić. Co za tym idzie – nie musisz kupować tanich chińskich urządzeń, bo możesz dostać sprzęt doskonałej jakości w atrakcyjnej cenie.

 

GoPro Hero 2018 na wakacyjną podróż w sam raz

Zastanawiasz się, czy omawiany model da sobie radę na Twoich ekstremalnych wyprawach? Gwarantujemy, że tak. Model ten ma wzmocnioną obudowę, która jest nie tylko odporna na uszkodzenia, ale także wodoszczelna. Możesz zatem z powodzeniem nagrywać filmy w wodzie do 10 metrów głębokości. Jeżeli chciałbyś wybrać się głębiej, wystarczy, że dokupisz specjalne etui, które uchroni Twoja kamerę przed zamoczeniem.

Co jeszcze może Cię zaskoczyć?

Najtańsza, a jednak doskonała. W GoPro Hero 2018, podobnie, jak w pozostałych modelach, znajdziesz także intuicyjny, dotykowy ekran. Co ciekawe – nagrywanie możesz także aktywować lub zakończyć przy użyciu komend głosowych. Nie potrzebujesz dodatkowego pilota.

Jeżeli zależy Ci na tym, aby nagrywać z różnych odległości, kamerką możesz sterować także przy użyciu smartfona. Wystarczy, że zainstalujesz odpowiednią aplikację. To właśnie tutaj możesz ustawić wszystkie parametry, które pozwolą Ci nagrać doskonałe filmy w wysokiej jakości.

 

Jakość nie pozostawia złudzeń

Jak wspomnieliśmy powyżej, nawet tańszy odpowiednik GoPro może nagrywać filmy w najwyższej jakości. Taka właśnie jest kamera GoPro Hero 2018. Nie ustępuje niczym swoim braciom. Firma GoPro zdaje sobie sprawę, że przyzwyczaiła użytkowników do dobrego jakościowo sprzętu, więc nawet przy tańszych modelach nie mogą pozwolić sobie na zepsucie jakości.

Co zatem prezentuje sobą GoPro Hero 2018? Dobry kontrast, doskonałe odwzorowanie rzeczywistych kolorów, wysoki bitrate, to tylko niektóre z zalet jakości, które musimy wymienić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *