GoPro Hero 6 – zaskoczy czy nie?

Jeszcze do niedawna o urządzeniu zwanym kamerą sportową można było jedynie marzyć. Firma GoPro szturmem weszła na rynek i wprowadziła tego typu urządzenia, które od razu przypadły do gustu użytkownikom. Szczególnie tym, którzy chcą uwiecznić jedyne w swoim rodzaju momenty. Czego się spodziewać?

Od momentu pierwszej kamery sportowej wiele się zmieniło – smartfony stały się lepszej jakości, GoPro zaczęło mieć konkurencję, którą musiało gonić. Dziś chcemy Wam pokazać, co w tej gonitwie udało im się stworzyć, mianowicie nakreślimy trochę możliwości kamery GoPro Hero 6, czyli najnowszego dziecka firmy GoPro.

Zalety kamery GoPro Hero 6

Ci, którzy mają w swojej kolekcji smartfony z wyższej półki, mogą zastanawiać się nad tym, czy potrzebna jest im kamera sportowa. Odpowiedź jest jednoznaczna – tak, jeżeli zależy im na filmach z najwyższej półki, kręconych w taki sposób, z którym nie poradziłby sobie nawet najlepszy smartfon. Chcąc Wam to udowodnić, poniżej przedstawimy najważniejsze zalety prezentowanej dziś kamery GoPro Hero 6. Oto one:

  • kamera nie wymaga dodatkowej obudowy do większości zastosowań
  • posiada dotykowy ekran, który jest intuicyjny w obsłudze
  • WiFi pozwala w jednej sekundzie przesłać nagrane pliki na smartfon czy komputer
  • posiada efekt stabilizacji, dzięki czemu filmy nie są “poruszone”

Powyższe zalety to tylko te najważniejsze. Kiedy samodzielnie przetestujesz prezentowany produkt, z pewnością odniesiesz wrażenie, że nie jesteś w stanie obyć się bez niego.

 

Tak, ta kamera posiada także wady

SKoro w tytule informowaliśmy Was o teście, nie możemy pisać jedynie o zaletach kamery GoPro Hero 6. Musimy także przedstawić najważniejsze mankamenty:

  • drogie oryginalne akcesoria
  • ubogi zestaw sprzedażowy wymuszający dodatkowe zakupy
  • osoby, które nie uprawiają sportów ekstremalnych nie odczują różnicy między kamerą a smartfonem
  • oprogramowanie nienajlepszej jakości
  • zdjęcia w gorszej jakości niż na smartfonach

Powyższe, to główne grzechy prezentowanej kamery. Zdajemy sobie sprawę z tego, że inni użytkownicy mogą odkryć jeszcze więcej mankamentów, jednak nam właśnie te przeszkadzały najbardziej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *