Poznałeś już możliwości kamer sportowych? Filmy, które nagrywałeś podczas wakacji biją rekordy popularności? Tak pochłonął Cię świat kamer sportowych, że poszukujesz coraz to nowszych rozwiązań, jeszcze lepszych niż dotychczasowe? Jeżeli tak, dzisiejszy artykuł z pewnością przypadnie Ci do gustu. Zaprezentujemy w nim kamerę, która obecnie jest najlepszym wyborem dla bardzo wymagających klientów. GoPro Hero 5 Black, bo o niej mowa, jak głosi tytuł – bije na głowę inne modele. Jeżeli jeszcze nie miałeś okazji jej przetestować – zachęcamy, naprawdę warto!

 

GoPro Hero Black – podwodne możliwości

Ci, którzy choć raz mieli w ręku GoPro Hero 5 Black przed zmianami, mogli być nieco rozczarowani. Dlatego też firma poszła o krok dalej i ulepszyła prezentowany model. Obecnie ta najpopularniejsza wśród aktywnych ludzi kamera jest wodoszczelna do 10 metrów. Jeśli jednak zależy Wam na tym, aby móc nurkować głębiej, nic nie stoi na przeszkodzie, abyście umieścili ją w specjalnym etui, które zwiększa jej wodoodporność nawet do 60 metrów.

 

Rozdzielczość – ważna rzecz

Producent, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom swoich klientów, zadbał także o to, aby ci mogli rejestrować swoje filmy w maksymalnej rozdzielczości, jaką jest 4K. Taki obrót sprawy pozwala nagrywać nawet 30 klatek na sekundę. Co ciekawe, prezentowana kamera doskonale sprawdza się jako aparat. Użytkownik może nią robić zdjęcia o rozdzielczości 12 megapikseli.

Nowością, aczkolwiek oczekiwaną przez użytkowników jest możliwość stabilizacji obrazu.

Dotykowy wyświetlacz i możliwość ustalania położenia kamery – to jest to

Wcześniejsze egzemplarze omawianej kamery nie miały dotykowego ekranu. Obecnie to się zmieniło. Każdemu, kto weźmie do ręki GoPro Hero 5 Black, ukaże się 2 – calowy, intuicyjny wyświetlacz.

Poza tym do gustu na pewno przypadnie klientowi fakt, że kamera ma wbudowany GPS. Dzięki temu już na etapie planowana nagrania jesteś w stanie wyznaczyć jej punkty, do których po kolei będzie się odnosić.

 

Głosowe komendy – to tak można?

Zaskoczeni? Producent zadbał również o to. Kamera może być sterowana za pomocą głosu. Pomaga to w jeszcze lepszym nagrywaniu filmów. Nie musisz bowiem dotykać ekranu, aby rozpocząć lub zakończyć nagrywanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *