GoPro – firma, która produkuje cuda

Jeżeli jesteś fanem ekstremalnych wypraw, z pewnością przyglądasz się nowinkom technologicznym, które pozwalają nakręcić niezapomniane widoki i Twoje przeżycia. Jedną z takich nowinek są kamerki sportowe GoPro, które potrafią niesamowite rzeczy. Firma produkująca wspomniany asortyment może pochwalić się kilkoma kamerami, które na pewno przypadną Ci do gustu. A zatem, zapraszamy na prezentację.

 

GoPro Hero 6 – nowość, która zaskakuje

Jak można się spodziewać GoPro Hero 6, to kolejna odsłona poprzedników, którzy cieszyli się ogromną popularnością. Co wyróżnia ten model spośród innych? Otóż z pewnością nie zaskoczy nas obudowa tego modelu – jest bardzo podobna do pozostałych: wodoodporna, odporna na kurz czy inne warunki atmosferyczne. To, co może zaskoczyć, to komponenty umieszczone w środku. Matryca w rozdzielczości 4K, mogąca nagrywać nawet 60 klatek na sekundę czy usprawniona stabilizacja obrazu, to nie jedyne zmiany, jakie zaszły w GoPro Hero 6 w stosunku do jej starszej siostry GoPro Hero 5.

GoPro Fusion – tego się nie spodziewasz

 

GoPro Fusion, to niebywałe zaskoczenie wśród miłośników kamer sportowych. Jeśli jeszcze jej nie masz, Ciebie również zaskoczy. Nikt nie spodziewał się, że firmie GoPro uda się wprowadzić na rynek kamerę, która nie tylko potrafi nagrywać bezpośrednio na okulary, ale także nagrywa w rozdzielczości 5,2K. Szczerze? Żadna inna firma nie daje tak dobrych parametrów, jak GoPro i jej Fusion.

 

Inne produkty również imponują

Wspomniane wyżej kamery, to tylko jedne z kilku produktów, które zachwycają nie tylko młodych ludzi. GoPro, to także drony, które cieszą się ogromną popularnością. Szczególnie Karma zachwyca. Najnowszy model jest kompatybilny z kamerą Hero 6. Co ważne, w najnowszym modelu producent zadbał o odbiornik GPS, który pozwala na automatyczne podążanie drona za kontrolerem. Dodatkowym unowocześnieniem jest także możliwość ustawienia 10 punktów orientacyjnych.

Jak widać firma GoPro nie próżnuje i pozostawia konkurencję w tyle. Zachęcamy do zapoznania się z produktami tej firmy. Na pewno nie pożałujecie swojej decyzji, jeśli kupicie któryś z produktów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *